İngiltere Vizesi için Randevu Almak

İngiltere vizesi randevu merkezi

Merhabalar, bu yazımızda ingiltere vizesi için randevu nasıl alınır sizlere anlatmaya çalışacağım. Sizlere şimdiye kadar ingiltere vizesi hakkında pek çok bilgi aktardık ve aktarmaya devam edeceğiz. Evet konumuza geri dönelim, ingiltere vizesi için randevu almak için ne yapmak gerekir sizlere anlatalım.

Türkiye’de belirli yerlerde ingiltere vizesi başvuru merkezleri bulunmaktadır. Vize başvuru merkezleri İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir ve Gaziantep’te bulunmaktadır. Yani Türkiye’nin 5 farklı yerinde ingiltere vizesi başvurusu yapabilirsiniz. Veya Antalya ve Adana’da faliyet sürdüren biyometrik kliniklerden randevu alabilirsiniz. Neden biyometrik kliniklerden randevu alıyoruz ? Çünkü başvurunun tamamlanması için biyometrik parmak izinizi vermeniz gerekiyor. Ayrıca yüzünüzün fotoğrafını da çektirmelisiniz. Yani biyometrik tüm bilgilerinizi başvuru merkezlerinde aldırmalısınız. Elinizde, parmak uçlarınızda herhangi bir boya izi varsa hiçbir biyometrik bilgiyi aldıramazsınız. Randevu almadan önce bunlara dikkat edin ve boya izlerini geçirmeye çalışın daha sonra randevu alabilirsiniz. Ayrıca şunuda belirtelim ki grup olarak randevu alınamıyor. 3 kişiyseniz 3 ayrı randevu almanız gerekiyor, yetişkin-çocuk ayrımı yapılmamaktadır.

İngiltere vizesi için randevu nereden alınır

İngiltere vizesi için randevuyu online olarak alabiliyorsunuz. Visainfoservices sitesinden kolaylıkla randevu alabilirsiniz. Visainfoservices sitesine giderek randevu alma işlemlerine başlayabilirsiniz. Unutmayın ki randevu almadan önce başvuru formunu doldurmuş ve ingiltere vizesi için gerekli evraklar hazırlamış olmanız gerekiyor. Sizi yönlendirdiğimiz linkten vize başvuru merkezine gitmek üzere bir randevu alabilirsiniz. Ayrıca bu sitede ingiltere vizesi randevu tel de öğrenebilirsiniz.

İngiltere vizesi için randevu nasıl ve nereden alınır video

{ 2 comments… add one }

  • Esra 13 Temmuz 2013, 12:49

    İngiltere vizesi için güzel bilgiler sağolun.

    Reply
  • Emincan 03 Eylül 2013, 18:47

    İngiltere vizesi işlemleri için çok yardımcı oldular teşekkürler :)

    Reply

Leave a Comment